HUDBA KOLEM NÁS

Pořad aktivně zapojuje všechny děti do společného muzicírování s prvky muzikoterapie, využívající etnické nástroje z různých částí světa.

V úvodu programu se děti seznámí s původem hudebních nástrojů, jak se vyrábí a jak se na něj tvoří tón. V praktické části na děti čeká několik společných aktivit – různé hudební hry (rozhovory na nástroje, déšť - bouřka, kolektivní skladbička, hra na dirigenta), a na konec si za doprovodu kytary společně zahrají a zazpívají. Vystoupení a práci s dětmi též mohu orientovat podle vybraného období, kdy se vystoupení pořádá. např. období vánoční, velikonoční apod.
V jeden den je možné postupně pořádat dvě až tři představení v jedné škole. Představení je koncipováno pro skupinu 20-35 dětí sedících v kruhu v prostorné třídě.

LETNÍ MUZIKOHRANÍ

Jedná se o hudební dílnu, při které si na rytmické a melodické nástroje společně zahrají děti i dospělí, a poznají hudební nástroje z různých koutů světa. Muzikohraní úspěšně provádíme již 15 let.  
Pořad lze provést jako ucelenou hudební dílnu na nejrůznějších městských kulturních a dětských akcích, nebo lze vytvořit hudební stanoviště, kam během akce děti postupně dochází a hrají v malých skupinkách. Nově jsme pro děti zařadili možnost výroby jednoduchého hudebního nástroje.

Ceny pořadů se odvíjí dle povahy akce, velikostí tříd na škole apod. - pro bližší informace nás prosím kontaktuje